Dernek Üye Aidatı Hakkında

Değerli Neonatoloji Hemşireleri Derneği Üyeleri,

Derneğimiz, yenidoğan hemşireliğinin ülkemizde gelişmesi, dünya standartlarına ulaşması, yenidoğan hemşirelerinin görev, yetki ve sorumluluklarının belirlenmesine katkıda bulunulması amacıyla kurulmuştur. Dernek aidatlarının düzenli olarak ve zamanında ödenmesi, dernek çalışmaları açısından son derecede önemlidir.

Siz değerli üyelerimize 2016+2017 yılı aidatlarınınızı  20 TL+ 20 TL= 40 TL olarak ödemeniz gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz. 

Aidatlarını nakit olarak ödemek isteyen üyelerimiz ödemelerini makbuz karşılığı derneğimizden yapabilecekleri gibi; banka şubelerinden veya internet bankacılığı aracılığıyla da ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Banka Hesap Bilgileri:

Neonatoloji Hemşireliği Derneği
Yapı Kredi Bankası Hacettepe Şubesi
Şube kodu: 483
Hesap no: 71095265
IBAN: TR600006701000000071095265

Banka hesaplarına yapılacak olan ödemelerde adınızı /soyadınızı belirtilerek yatırmanızı ve banka dekontunu mail olarak göndermenizi rica ederiz.

Sevgi ve Saygılarımızı Sunarız.

Neonatoloji Hemşireleri Derneği

Yönetim Kurulu

Doldurulmuş dernek üyeliği formu, 1 adet vesikalık fotoğraf ve üyelik aidatı olan 20 TL’nin yatırıldığına dair banko dekontu dernek yazışma adresine postayla ya da dernek e-posta adresine dökümanlar taranarak yönlendirilebilir. Dernek üyeliği için hemşirelik ya da ebelik alanında diploma sahibi olmak gerekmektedir.