Değerli Neonatoloji Hemşireliği Derneği Üyeleri,

Derneğimiz, yenidoğan hemşireliğinin ülkemizde gelişmesi, dünya standartlarına ulaşması, yenidoğan hemşirelerinin görev, yetki ve sorumluluklarının belirlenmesine katkıda bulunulması amacıyla kurulmuştur. Dernek aidatlarının düzenli olarak ve zamanında ödenmesi, dernek çalışmaları açısından son derece önemlidir.

Siz değerli üyelerimize 2019 ve 2020 yılı aidatlarınızı 20 TL+20 TL=40 TL olarak  ilan tarihi  itibariyle 15 gün içinde  ödemeniz gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz. Aidatlarını ödemeyen üyelerimizin üyelikleri sonlandırılacak ve yönetim kurulu seçimlerinde oy kullanamayacaklardır.

Aidatlarını nakit olarak ödemek isteyen üyelerimiz ödemelerini makbuz karşılığı derneğimizden yapabilecekleri gibi; banka şubelerinden veya internet bankacılığı aracılığıyla da gerçekleştirebilirler.

Banka Hesap Bilgileri:

Neonatoloji Hemşireliği Derneği

Yapı Kredi Bankası Hacettepe Şubesi

Şube kodu: 483

Hesap no: 71095265

IBAN: TR600006701000000071095265

Banka hesaplarına yapılacak olan ödemelerde adınızı /soyadınızı belirterek yatırmanızı ve banka dekontunu mail olarak göndermenizi rica ederiz.

 

Yeni Üyelik İçin

  • Dernek üyeliği formu,
  • 1 adet vesikalık fotoğraf ve
  • Üyelik aidatı olan 20 TL’nin yatırıldığına dair banko dekontu

dernek yazışma adresine postayla ya da dernek e-posta adresine dokümanlar taranarak yönlendirilebilir. Dernek üyeliği için hemşirelik ya da ebelik alanında diploma sahibi olmak gerekmektedir.

Mail: neonatolojihemsireligidernegi@gmail.com

Sevgi ve saygılarımızı sunarız.

 

Neonatoloji Hemşireliği Derneği

 

Yönetim Kurulu